Балога підтвердив причетність до масових заворушень на Закарпатті

балогаНародний депутат України Віктор БАЛОГА:
— Отримав унікальне запрошення від очільника Закарпаття виступити політичною масовкою по втихомирюванню розлючених солдатських матерів, які другий день перекривають дороги і пікетують військкомати.
По-перше, ініціатор дещо помилився адресою. Хочу трохи освіжити ці молоді, недосвідчені голови — за додаткову мобілізацію не голосував і був одним із небагатьох, хто не побоявся про це публічно заявити. І я попереджав, що будуть бунти. По-друге, я на боці тих людей, чиїх дітей збираються мобілізувати. Ці люди знають мою позицію: поки в країні є десятки тисяч досвідчених військовослужбовців і правоохоронців, ми не маємо права відправляти на фронт жодного «салабона». По-третє, якщо «губернатор» не може вирішити питання і боїться сам на сам говорити з жінками і дітьми, то це його особисті проблеми, як чиновника і як чоловіка. Якщо ці труднощі йому не під силу, то як чиновник він має піти у відставку.
ДО РЕЧІ
Російські спецслужби працюють на дискредитацію нашої мобілізації
Про це в телеефірі заявив радник міністра оборони України Олександр Данилюк. «Основною проблемою є спроба російських спецслужб зірвати мобілізаційну кампанію. Не таємниця, що останні два тижні нагніталася істерика навколо ситуації в зоні АТО, у першу чергу про стан тих підрозділів, які тримають лінію фронту на кордоні. Звичайно, там ситуація складна, але її гіперболізованість не відповідає дійсності», — сказав він.
За словами радника міністра оборони, крім спроб дискредитувати оголошену мобілізацію, свою роль відіграє людський страх через нерозуміння самого її механізму. Данилюк пояснив, що призовна кампанія в нинішніх умовах торкнеться тих, хто перебуває в підрозділах бойового забезпечення. «Тобто лише кожен четвертий поїде воювати», — зазначив радник міністра.
Василь НИТКА, Голос України

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *