Балога підписався під зверненням Литвина

Балога-батьківщинаНизка провладних народних депутатів оприлюднили звернення із закликом “взяти на себе головну відповідальність за країну”.

Про це повідомляє пресс-служба голови комітету Верховної ради з питань національної безпеки і оборони

Депутати застерігають, що “громадянський конфлікт переростає у громадянську війну.”

“Сьогодні той момент, коли кожен депутат повинен усвідомити свою персональну відповідальність за недопущення подальшого розвитку драматичних подій в Україні”, – сказано у відкритому листі.

“Верховна Рада має взяти на себе головну відповідальність за країну. І це вимагає її консолідації, зняття внутрішнього протистояння, налагодження діалогу для невідкладного прийняття необхідних рішень, виключивши можливість введення надзвичайного стану в країні”, – наголошують підписанти.

Вони створюють депутатське об’єднання, яке хоче “надати переконливі, правдиві відповіді суспільству на всі поставлені ним питання”.

Ключові з них: відставка Кабінету міністрів, скасування законів, проведених через Верховну Раду 16, крім держбюджету на 2014 рік, прийняття політичного рішення про повернення до парламентсько-президентської форми правління, прийняття Закону про реальну амністію усіх учасників подій, після прийняття вищезазначених рішень ВР – здійснення зустрічних кроків щодо звільнення адміністративних будівель, розблокування урядового кварталу з відведенням спецпідрозділів.

Верховна Рада, починаючи з 28 січня, повинна працювати у режимі пленарних засідань аж до врегулювання політичної кризи в Україні, вважають ініціатори відкритого листа.

Всім народним депутатам, які підтримають дане звернення, пропонується зібратися у понеділок 27 січня 2014 року о 13:00 в приміщенні Комітету ВРУ з питань національної безпеки і оборони (вул. Садова, 3а).

Список підписантів відкритий, вказано в листі.

Звернення підписали депуати, які раніше відзначалися лояльністю до влади. Крім Володимира Литвина, документ підписали позафракціїні депутати, Єремеєв, Мошенський, Тимошенко, Сергієнко, Рудьковський, Мартиняк, Атрошенко, Благодир, Шаповалов , Лабазюк, Ващук ,Пилипишин, Поплавський, Івахів, Балога, Петьовка.

Залиште відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *