Doc.ua запис до лікаря

Балога “обламав” зуби об закарпатського прокурора (ФОТО)

До виборів парламенту відставки прокурора Закарпатської області Олега Сидорчука не буде, про це “Трибуну” інформують джерала в прокуратурі Закарпатської області.

Після повернення з Києва Олег Сидорчук був присутнім на сьогоднішній  сесії Закарпатської облради, на зауваження журналіста, що приємно бачити прокурора на місці він весело розсміявся.

сидорчук

Намагання прокурора Закарпатської області бути лояльним до клану Балог обернулося тим, що родина вирішила змінити Сидорчука на зовсім ручну і передбачувану креатуру. На цей раз не вийшло, Генпрокурор Віталій Ярема не має претезій до роботи закарпатської прокуратури.

Після цього прокурор Олег Сидорчук став жорсткішим у певних питаннях, зокрема, вчора прокуратура спрямувала матеріали до суду по перестрілці під УСБУ в Закарпатській області. Якщо раніше прокурори, на прохання представників Балог, намагалися спустити справу на гальмах то зараз справа кваліфікується за рядом статей, що відносяться до важких злочинів, в тому числі за ст. 348 КК України Посягання на життя працівника правоохоронного органу.

 

 

Раніше “Трибуна” повідомляла, що

на прокурора Закарпатської області Олега Сидорчука здійснюється тиск з метою змусити його добровільно написати заяву на звільнення. Прокурору пропонують посаду в іншій області, інакше  погрожують підставити, оприлюднивши деякі факти, що компрометують його.

Як відомо, посада прокурора Закарпатської області була віддана угрупуванню Балог в обмін на забезпечення результату на виборах “Блоку Порошенка”. Олег Сидорчук же є креатурою ВО “Свобода”.

За “шкіру” ще не вбитого медведя вже почалася боротьба в стані родини Балог. Так, Віктор Балога бачив майбутнім прокурором області близького йому Олега Ціцака, який є помічником нардепа Балоги, а раніше очолював Департамент кадрової роботи МНС, яке в часи Януковича очолював Віктор Іванович.

Голова облради Іван Балога та Василь Петьовка проштовхують на прокурорську посаду колишнього прокурора Мукачева Руслана Біловара.

 

Молодші брати виявилися кмітливішими за брата Віктора і прибрали з шляху Олега Ціцака, якого в нетверезому вигляді затримали громадські активісти.

Так що, наймовірніше, посаду  прокурора Закарпатської області обійме Руслан Біловар.

Doc.ua запис до лікаря
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

2 відповіді до “Балога “обламав” зуби об закарпатського прокурора (ФОТО)”

  1. Злодій злодія пхає. А ще кого первертня Біловара Руслана. Чи настане той час, коли прізвище Балог, від якого блювати крутить, зникне з політичної арени.Досить! Досить брехати, як слимак, давати великі поради та критикувати із фейсбука та кишенькових сайтів Мукачево.нет та Закарпаття.онлайн, які видаляють ( модеруюють ) усі коментарі дописувачів, котрі висловлюють свої думки проти діяльності клану файти Балогів.
    Його, Балогу, першого під люстрацію!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *