Doc.ua запис до лікаря

Аваков закрив міжнародні пасажирські авіачартери

Аваков закрив міжнародні пасажирські авіачартери

Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков повідомив, що МВС не дасть більше згоди ні на один авіаційний чартер.

Джерело: Аваков в Facebook

Пряма мова: “Картинка: Прибув рейс з Балі-Катару – шум, скандал, обурення, “зневажаються права”, невиправдане хамство деяких пасажирів, тупість деяких виконавців з деяких міністерств при облаштуванні обсервації .. нерви людей .. людину з високою температурою везуть в лікарню на аналіз .. жінка на 8-му місяці вагітності .. розбігаються прямо з обсерваційного автобуса люди ..

Людей шкода, вони втомилися, прикордонників шкода – на них зганяють злість, поліцейські і нацгвардійці намагаються заспокоїти голосом розуму і поясненнями .. в готелі Козацький ідіоти-організатори прийому відключили опалення .. включаємо ..

Замовляю в прикордонній табличку-аналітику, до ночі отримую – і .. хочеться матюкатися … І ось чому:

13-го березня президент Зеленський звернувся до українців повернутися в країну, в зв’язку з епідемією … а тут дивлюся – кожен третій, що повернувся вчора на цьому скандальному спеціально організованому рейсі … полетіли з країни на Балі .. 13, 14, 15 березня (!! !) ..

Тобто наплювали на попередження та прохання повернутися (не їхати). У світі бушує пандемія, а вони вирішили через півсвіту у відпустку злітати – погуляли, пляж, газ-квас, сходили в СПА, ресторани, побили пару тижнів на курорті і ..вимагають їх повертати!

Це – свинство, не по закону, не по суду – по совісті. Ви погуляли, а тепер хочете додому за всяку ціну, може, пронесе, і плювати вам на безпеку інших ???

Так не можна .. це не чесно по відношенню до мільйонів людей, які живуть в країні. Більше 75% хворих на коронавірус в Києві – прилетіли на літаках, 25% вторинне зараження від них же – вже в Києві …

Адже зрозуміло ж чому потрібна обсервация, медичний огляд і тест .. Або тисячі смертей в Європі нічому не вчать? ..

З цих днів авіа-чартерної істерії і інцидентів – кілька висновків:

– МВС не дасть більше згоди ні на один авіаційний чартер. Пасажирське авіасполучення – закрито. Винятки будуть рідкісні і тільки окремим рішенням – зі 100% обсервацією під контролем санітарних лікарів з подальшим тестом ПЛР. Тільки так – і не потрібно прокльонів, що мені надсилають з-за кордону – заради безпеки мільйонів – ми підемо на незручності для кількох тисяч. Крапка.

– Ті, хто знаходиться зараз на обсервації в Київських готелях: завтра і післязавтра – за рішенням головного санітарного лікаря – у всіх візьмуть матеріали на ПЛР тест. За фактом результату тесту – якщо ураження вірусом не виявлено – поліція розвезе кожного по домівках під жорстке зобов’язання з жорсткою домашньої ізоляцією і контролем з боку поліції і санітарних лікарів. Непокору – санкції ст. 325 КПК (Наслідки неприбуття потерпілого – ред. УП)

– Ті, хто втік з автобусів і ухилився від обсервації на цей момент – уже отримали адміністративні протоколи або будуть піддані цієї санкції (всі громадяни встановлені) – санкція: штраф до 17 000 гривень. Якщо у кого-то з пасажирів рейсу буде виявлений вірус – поліція прийме рішення про висунення звинувачень у відповідності зі ст.325 – аж до арешту і утримання під вартою до 3-х років. Ніяких іграшок і жартів .. у нас вже загинуло від вірусу 17 осіб ..

Всім пасажирам рейсу, проте – бажаю здоров’я! А породіллі – спокійних пологів і здорового малюка”.

Цьому передувало: Пасажири, які прилетіли з Катару, заявляли, що рішення Кабміну про обсервацію було ухвалено, коли їхній літак уже був у небі. в обох рейсах всі були від початку згодні і на двотижневу самоізоляцію, і на аналізи прямо в аеропорту – але не на обсервацію в готелях.

Також туристів із Балі не випускали із літака, чекаючи згоди на обсервацію і відмови від спілкування з журналістами.

Doc.ua запис до лікаря
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *