Аваков закрив міжнародні пасажирські авіачартери

Аваков закрив міжнародні пасажирські авіачартери

Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков повідомив, що МВС не дасть більше згоди ні на один авіаційний чартер.

Джерело: Аваков в Facebook

Пряма мова: “Картинка: Прибув рейс з Балі-Катару – шум, скандал, обурення, “зневажаються права”, невиправдане хамство деяких пасажирів, тупість деяких виконавців з деяких міністерств при облаштуванні обсервації .. нерви людей .. людину з високою температурою везуть в лікарню на аналіз .. жінка на 8-му місяці вагітності .. розбігаються прямо з обсерваційного автобуса люди ..

Людей шкода, вони втомилися, прикордонників шкода – на них зганяють злість, поліцейські і нацгвардійці намагаються заспокоїти голосом розуму і поясненнями .. в готелі Козацький ідіоти-організатори прийому відключили опалення .. включаємо ..

Замовляю в прикордонній табличку-аналітику, до ночі отримую – і .. хочеться матюкатися … І ось чому:

13-го березня президент Зеленський звернувся до українців повернутися в країну, в зв’язку з епідемією … а тут дивлюся – кожен третій, що повернувся вчора на цьому скандальному спеціально організованому рейсі … полетіли з країни на Балі .. 13, 14, 15 березня (!! !) ..

Тобто наплювали на попередження та прохання повернутися (не їхати). У світі бушує пандемія, а вони вирішили через півсвіту у відпустку злітати – погуляли, пляж, газ-квас, сходили в СПА, ресторани, побили пару тижнів на курорті і ..вимагають їх повертати!

Це – свинство, не по закону, не по суду – по совісті. Ви погуляли, а тепер хочете додому за всяку ціну, може, пронесе, і плювати вам на безпеку інших ???

Так не можна .. це не чесно по відношенню до мільйонів людей, які живуть в країні. Більше 75% хворих на коронавірус в Києві – прилетіли на літаках, 25% вторинне зараження від них же – вже в Києві …

Адже зрозуміло ж чому потрібна обсервация, медичний огляд і тест .. Або тисячі смертей в Європі нічому не вчать? ..

З цих днів авіа-чартерної істерії і інцидентів – кілька висновків:

– МВС не дасть більше згоди ні на один авіаційний чартер. Пасажирське авіасполучення – закрито. Винятки будуть рідкісні і тільки окремим рішенням – зі 100% обсервацією під контролем санітарних лікарів з подальшим тестом ПЛР. Тільки так – і не потрібно прокльонів, що мені надсилають з-за кордону – заради безпеки мільйонів – ми підемо на незручності для кількох тисяч. Крапка.

– Ті, хто знаходиться зараз на обсервації в Київських готелях: завтра і післязавтра – за рішенням головного санітарного лікаря – у всіх візьмуть матеріали на ПЛР тест. За фактом результату тесту – якщо ураження вірусом не виявлено – поліція розвезе кожного по домівках під жорстке зобов’язання з жорсткою домашньої ізоляцією і контролем з боку поліції і санітарних лікарів. Непокору – санкції ст. 325 КПК (Наслідки неприбуття потерпілого – ред. УП)

– Ті, хто втік з автобусів і ухилився від обсервації на цей момент – уже отримали адміністративні протоколи або будуть піддані цієї санкції (всі громадяни встановлені) – санкція: штраф до 17 000 гривень. Якщо у кого-то з пасажирів рейсу буде виявлений вірус – поліція прийме рішення про висунення звинувачень у відповідності зі ст.325 – аж до арешту і утримання під вартою до 3-х років. Ніяких іграшок і жартів .. у нас вже загинуло від вірусу 17 осіб ..

Всім пасажирам рейсу, проте – бажаю здоров’я! А породіллі – спокійних пологів і здорового малюка”.

Цьому передувало: Пасажири, які прилетіли з Катару, заявляли, що рішення Кабміну про обсервацію було ухвалено, коли їхній літак уже був у небі. в обох рейсах всі були від початку згодні і на двотижневу самоізоляцію, і на аналізи прямо в аеропорту – але не на обсервацію в готелях.

Також туристів із Балі не випускали із літака, чекаючи згоди на обсервацію і відмови від спілкування з журналістами.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *