Аудиторська перевірка виявила неефективне використання бюджетних коштів у Воловецькій райлікарні

Аудиторська перевірка виявила неефективне використання бюджетних коштів у Воловецькій райлікарні

Фахівці Управління Західного офісу Держаудитслужби в Закарпатській області провели державний фінансовий аудит виконання бюджетних програм комунального закладу «Воловецька ЦРЛ» Воловецької районної ради за період з 01.01.2018 по 30.09.2018 та виявили низку чинників, через які виникло неефективне використання бюджетних коштів на загальну суму 6 млн грн.

Зокрема, проведеним аналізом використання коштів на оплату праці встановлено, що об’єктом аудиту не дотримано норми чинного законодавства в частині приведення структури штатної чисельності працівників у відповідність до затвердженого фонду оплати праці. Як наслідок, закладом взято бюджетні зобов’язання на оплату праці понад кошторисні призначення, що, своєю чергою призвело до збільшення суми заборгованості з заробітної плати на 4,4 млн грн.

Поряд з цим, при наявності кредиторської заборгованості з оплати праці керівництвом закладу видавались накази про надання окремим працівникам установи не обов’язкових виплат (надання надбавки за складність та напруженість у розмірі до 50% посадового окладу), чим здійснено додаткове навантаження на загальний фонд установи та збільшено заборгованість із заробітної плати нараховано та виплачено таких надбавок на загальну суму 403,7 тис. грн.

Під час проведення аудиту було встановлено низку недоліків, які негативно вплинули на надання установою медичних послуг у процесі оздоровлення населення району. Недотримання вимог Бюджетного кодексу України органами місцевого самоврядування в частині укладання договорів про передачу коштів між місцевими бюджетами призвело до незабезпечення відшкодування здійснених установою витрат на лікування населення інших районів області на суму 1,5 млн грн. Незабезпечення належного контролю з надання платних послуг населенню призвело до недоотримання установою 19,51 тис. грн.

Крім того, під час проведення аудиторського дослідження наявні факти понаднормового списання продуктів харчування на загальну суму 9,59 тис.грн, покриття за рахунок коштів загально фонду видатків, які мали здійснюватися за рахунок коштів спеціального фонду на загальну суму 71,82 тис. грн.

Задля реалізації матеріалів аудиторського дослідження надіслано інформацію про результати проведеного аудиту головному розпоряднику бюджетних коштів ВОЗ Воловецької РДА та відповідальному виконавцю бюджетної програми КЗ «Воловецька ЦРЛ», надано низку пропозицій для їх усунення.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *