Ужгородському притулку для тварин потрібна допомога

Ужгородському притулку для тварин потрібна допомога

Ужгородська зоозахисна громадська організація «Барбос», яка опікується притулком для бездомних тварин, просить допомогти матеріалами та коштами для облаштування приміщення, де тварини могли б утримуватися після операцій.

Про це повідомляють волонтери ГО «Барбос».

«Приміщення та територія притулку при проектуванні та створенні не були розраховані для утримання кошенят, дорослих котів і маленьких цуценят взагалі! Приміщення, де тварини можуть утримуватися після операцій, теж первинно у притулку відсутнє, так як і відсутнє приміщення, де вони можуть відбути післяопераційний період до повного одужання. І тому ми хочемо переобладнати вже наявне “хозприміщення” в карантин для малечі і облаштувати дві кімнати післяопераційної реабілітації», – зазначають волонтери.

Організація просить небайдужих допомогти матеріалами або коштами:
«Потрібно перебудувати стіни, в тому числі розділити приміщення перегородками, вмонтувати туди бокси і міні-вольєри, облаштувати належним чином дах, підлогу необхідно облицювати керамічною плиткою, вмонтувати вікна і двері, підключити обігрівачі, провести світло. За розрахунками спеціалістів, вартість облаштування такого карантину і кімнат післяопераційної перетримки — близько 37 000 гривень. А це — 80 додаткових місць у притулку!», – пишуть волонтери.
Для охочих допомогти коштами — номер картки ПриватБанк : 4731 2191 1625 7548 (Азізян І.Л.).

Також Ви можете придбати необхідні для цього будівельні матеріали, а саме: бетонні блоки, газоблоки, керамічну плитку, балки перекриття, дошки, плити OSB-QSB, 2 вікна, 3 пари дверей, обігрівачі.

Ви можете придбати вироби волонтерів із Барбос-шоп. Відтепер усі кошти будуть спрямовані виключно на будівництво.

Більш детальну інформацію ви можете отримати за телефонами: 066-488-04-80- Ірина, 050-510-45-53-Ольга, 063-230-58-32- Ніка.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *