Балозі молодшому прийдеться виконувати свої обіцянки (ДОКУМЕНТ)

Балозі молодшому прийдеться виконувати свої обіцянки (ДОКУМЕНТ)

Про це в мережі Фейсбук пише громадський активіст Василь Печко.

Прийшов лист результатів перевірки від Держінспекції навчальних закладів. Прийдеся Андрію Балозі виконувати свої обіцянки:

1. Відновити роботу Екоцентру у повному обсязі; 2. Відновити роботу станції Юних техніків та туристів; 3.Відремонтувати Будинок школяра і відновити заняття в ньому дітей. Обявити конкурс на директорів СТЮ та ЮТ, а не створювати незрозумілі ЦПО з директорами алкоголіками. Зайду ще на днях до губернатора та Голови ради, що він думає по цьому питанню.

еко еко2

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Одна відповідь до “Балозі молодшому прийдеться виконувати свої обіцянки (ДОКУМЕНТ)”

  1. цей дітвак має виправити помилки свого нарваного вітця. Який сесе усьо і замутив, хотів урвати гектар землі із рідкісними зеленими деревами із Червеної книги, у екоцентру, а його імили як злодія, створили депутати-вівці якиїсь гібрид позашкільної освіти, щто теперь самі ся не розуміють. Не вдалося довести сисю аферу до кінця, як і всьо тото што Балога старий в закоонний спосіб привик усьо одбирати, а простіше крастиу громади. Тепер треба отвічати по букві закона Андрію балозі. Се добре, што є депутати які все викрили.
    А ще нова директорка екоцентру Резнікова Анна, сваха Шкріби -балогового лизоблюда, дістала зарплату у декабрю 10 тисяч гривень,за что, што ні одного гуртка не проводиться і не один учень не ходить у гуртки.
    С ябанда мукачівська добре не кончить. Вера божа!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *