В Ужгороді провели засідання президії обласної ради

Напередодні сесії, яка відбудеться 5 січня п.р., традиційно зібралася президія облради. Відтак голови постійних комісій облради та уповноважені представники депутатських фракцій розглянули порядок денний другого пленарного засідання другої сесії облради сьомого скликання.  

У ході роботи засідання за рекомендаціями постійних комісій  декілька питань включено до порядку денного, окремі – перенесено на розгляд  наступної сесії, як такі, що потребують доопрацювання.

Відтак, головуючий зосередив увагу присутніх на  детальному розгляді   цілої низки доповнень  і зауважень – усього понад 21 зауваження до 9 проектів рішень, висловлених депутатами   під  час обговорення їх у  постійних комісіях.

рівіс Здебільшого вони стосувалися обласного бюджету на 2016 рік. Як зазначив директор департаменту фінансів ОДА Петро Лазар, приведено показники обласного бюджету у відповідність до прийнятого Закону про Державний бюджет України на 2016 рік, змінено дохідну частину обласного бюджету, уточнені обсяги трансфертів з державного бюджету (зокрема базова дотація, освітня, медична субвенції) та з врахуванням законодавчих змін  обраховані видатки обласного бюджету. Усі  критичні зауваження депутатів, висловлені   на спільному засіданні, опрацьовано.

Члени президії кожне зауваження обговорили прискіпливо з тим, щоб внести в зал головний фінансовий документ краю, максимально забезпечивши фінансування ключових потреб по всіх галузях, визначивши пріоритети розвитку краю.

Обговорено також зауваження та пропозиції до плану роботи облради на 2016 рік,  до цільових   регіональних   програм   у сфері  молоді та спорту, агропромислового розвитку, соціального захисту населення, інвестицій та транскордонного співробітництва.

Зважені   думки та слушні пропозиції   в процесі   обговорення висловили  члени президії : Йосип Борто, Василь Кошеля, Андрій Андріїв, Ільдіко Орос, Роман Шніцер, Михайло Софілканич, Петро Ільницький, Карло Резеш та ін.

Підбиваючи підсумки засідання, голова облради Михайло Рівіс,  зокрема,  відмітив  конструктивний  підхід депутатів до розгляду поданих матеріалів, з бажанням не допустити жодної бюджетної прогалини та вніс пропозицію    рекомендувати доопрацьовані проекти рішень до розгляду на другому пленарному засіданні   другої сесії обласної ради. Члени президії  одноголосно  підтримали  цю  пропозицію.

Прес-служба Закарпатської облради

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *