Москаль запропонував конструктивні варіанти для вирішення проблем закарпатських автоіноземців

Про це йдеться у спільноті власників автівок на іноземних номерах Пересічка.

Сьогодні мали зустріч із головою Закарпатської облдержадміністрації Генадієм Москалем. Передали губернатору наш лист від ГО “ЗАВТРА” з проханням пролобіювати інтереси автомобілістів Закарпаття на іноземній реєстрації. До честі, Генадій Генадійович, нормально сприйняв нашу ініціативу і навіть запропонував деякі свої конструктивні варіанти вирішення цього питання. Які саме поки не озвучуємо, щоб “не вректи”, як кажуть у нас на Закарпатті. Але якщо все вийде, то це буде перший губернатор, котрий зможе довести, що він думає про цю когорту людей, яких у області близько 400 тисяч.
Москаль також спростував усі чутки про те, що він пропонував вводити платну “пересічку” або ще якось перешкоджати у користуванні автомобілями з іноземною реєстрацією. Голова ОДА також розповів про механізми прийняття рішень у Верховній Раді і поділився деякими рецептами,я к краще просувати законопроекти.
Домовилися, що під кінець місяця десь після Водохреща Генадійович зустрінеться з деякими високопосадовцями і запропонує їм нарешті звернути увагу на нашу проблему, що не може не обнадіювати.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *