Rozetka UA

2,7 млн гривень отримав Ужгород та Ужгородський район на проекти соціально-економічного розвитку

2,7 млн гривень отримав Ужгород та Ужгородський район на проекти соціально-економічного розвитку
Кабінет міністрів розпорядженням № 500-р від 10 липня затвердив перелік об’єктів, на які у 2019 році спрямують кошти субвенції на соціально-економічний розвиток. 2 мільйони 690 тисяч гривень на реалізацію проектів отримає й Ужгород та Ужгородський район. Кошти будуть використані для ремонту дороги, автобусних зупинок, об’єктів спортивної інфраструктури тощо.
Про це у середу, 7 серпня, на своїй сторінці у соцмережі Facebook повідомив народний депутат України Роберт Горват.
Так, 300 тисяч гривень виділено на реконструкцію спортивного майданчика на вулиці Можайського,16 в Ужгороді, ремонту якого місцеві мешканці добиваються вже кілька років.
720 тисяч отримало село Невицьке на ремонт вулиці Нової. 520 тисяч виділено для облаштування автобусних зупинок по вулиці Головній у селі Мала Добронь. 260 тисяч – для облаштування автобусної зупинки по вулиці Головній у Червоному. Роберт Горват особисто звертався до уряду щодо необхідності фінансування цих проектів.
Зауважимо, що цим же розпорядженням уряд передбачив виділення 890 тисяч селу Кибляри Ужгородського району для капітального ремонту сільського дитсадка.
«Нині, наскільки мені відомо, кошти уже надходять до місцевих бюджетів, а відтак, незабаром можна починати роботу. Це не сотні мільйонів, але саме такими маленькими кроками ми й робимо життя в Закарпатті комфортнішим. Далі – більше. Зробимо Закарпаття успішним разом!» – заявив Роберт Горват.
На фото – спортивний майданчик на Можайського,16 в Ужгороді у його нинішньому стані
 
Прес-служба народного депутата України Роберта Горвата
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *