В селі Ганичі Тячівського району працівник Дубівського ВП Василь Візичканич зробив ДТП. З місця події правоохоронець втік на невідомому “Мерседесі”, кинувши власного “Гольфа” на литовській реєстрації. Про це повідомляє у мережі Фейсбук Петро Куцин . Останній стверджує, що працівник поліції мав явні ознаки алкогольного сп’яніння.
Деталі у відео.
https://www.youtube.com/watch?v=TePGQL_bcL0
