Хостел ALINA від 110 гривень за місце.

Закарпатський військовий утік з госпіталя щоб одружитися за експрес-програмою (відео)

Закарпатський військовий утік з госпіталя щоб одружитися за експрес-програмою (відео)

Заради коханої військовий військовослужбовець 15 батальйону Іван Тидір утік зі шпиталю на Закарпатті та приїхав у столицю. Він та його наречена волонтер Вікторія Самойленко ризикнули взяти шлюб за експрес-програмою від Мін’юсту, йдеться в сюжеті ТСН.19:30. Приємно, що на церемонії весілля були присутні голова “Української асоціації інвалідів АТО” Сергій Тріскач та підполковник Микола Журавльов.

Штамп у паспорті вони отримують за день, а в музеї просто неба “Пирогів” для них улаштували справжнє українське весілля – одночасно там розписали три пари.

Вікторія зізнається, що узаконити стосунки ніяк не наважувалася, бо знайомі лише два місяці, але Іван уже не раз наполягав побратися. Три дні тому їм запропонували стати учасниками програми від міністрества юстиції “одруження за день”. Весілля ще й пообіцяли зробити за стародавньою українською традицією – від такого відмовитись уже не змогли.

Читайте також: Особливе весілля в Рівному: шлюб узяли сироти-інваліди з ДЦП Особливе весілля в Рівному: шлюб узяли сироти-інваліди з ДЦП Особливе весілля в Рівному: шлюб узяли сироти-інваліди з ДЦП

Поруч уже дорослі сини Вікторії – для них усе це дуже раптово. “Швидко все відбулось. Ну, і наречений трохи мій одноліток майже, але я дуже радий за неї, якщо вона буде щаслива”, – каже один із синів. У Пирогові етнографи молодят одразу перевдягають в автентичний одяг – сорочкам понад сто років. Організувати свято допомагають фольклорні колективи, а родичі та батьки молодят за дійством спостерігають збоку.

Історія знайомства молодят дивує ще більше, ніж їхнє експрес-весілля. Вікторія каже, що Іван підкорив її своєю мужністю. Хоча й молодший за неї на 15 років, знає, як догодити жінці. “Справжній чоловік на руках носить, борщ готує, кохає – що ще треба жінці”, – каже вона. Пара познайомилася в соцмережі, Іван писав – Вікторія не відповідала, але якось жінка сильно захворіла, а він узяв та й приїхав до неї у Кривій Ріг. “Я на вокзал – а квитків немає. Автобусів –нічого немає. Що робити, як їхати?”, – каже він про складнощі в дорозі. “Я була в шоці, я і по цей день в шоці… Кохання таке і буває, як з неба падає”, – каже його жінка. Іван та Вікторія вже будують плани на майбутнє. Івана хоча й чекає служба, але передусім він мріє про донечку.

Кореспондент ТСН Алла Хоцянівська

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *