Закарпатські атовці забезпечили конструктивну роботу сесії Берегівської міськради (відео)

Берегівська міська рада зняла з порядку денного сьогоднішньої сесії міськради питання гнівної відповіді Президенту і дерибану 10 га землі. Як повідомив на сесії Берегівський міський голова Золтан Бабяк, обидва питання не пройшли погоджувальну раду.

Про перипетії сесії розповів волонтер Віталій Грегор:

Сьогодні на сесію Берегівської міської ради депутат від угорської КМКС Дорчі Кароліна винесла питання “гнівної” відповіді Президенту України Петро Порошенко на його доповідь на сесії ПАРЄ щодо “освітнього закону”. А також планували роздачу у власність 10 га землі в межах міста Берегово в руки п’яти особам під с/г господарство, які за наявною інформацією наближені до мера, це при тому, що АТОвцям жодної подібної ділянки ще не було надано за весь час російсько-української війни.

Закарпатські бійці прийшли недопустити ухвалення такого провокативного звернення від імені місцевої влади та забезпечити першочергове своє право на отримання таких ділянок.

Міський голова Золтан Бабяк врахував зауваження закарпатського ветерана російсько-української війни, заступника командира “Легіону Свободи” Василя Вовкуновича, який наполіг, що подібні маніпулятивні звернення неможна ухваляти, а тим паче він імені міськради, тому було проголосовано направити його від імені Товариства угорських педагогів Закарпаття.

Закарпатське Берегово: сесія міськради і спроба "дерибану" землі

Депутати Берегівської міськради планували передати у власність 10 га землі в межах міста Берегово в руки п’яти особам під с/г господарство, які за наявною інформацією наближені до мера. Це при тому, що АТОвцям жодної подібної сг ділянки ще не було надано в місті за весь час російсько-української війни.Закарпатські бійці прийшли забезпечити першочергове своє право на отримання таких ділянок і відстояли його.Скандальні земельні питання були знятті з розгляду, як пояснив мер, за рекомендацією погоджувальної депутатської комісії, яка засідала перед початком сесії, для додаткового вивчення. Зокрема він запевнив бійців, що до кінця року питання забезпечення бійців землею буде вирішено і бере дане питання на особистий контроль.

Опубліковано Vitaliy Gregor 20 жовтня 2017 р.

Закарпатські бійці не допустили маніпулятивного звернення по мові

Сьогодні на сесію Берегівської міської ради депутат від угорської КМКС Дорчі Кароліна винесла питання “гнівної” відповіді Президенту України Петро Порошенко на його доповідь на сесії ПАРЄ щодо "освітнього закону".Міський голова Золтан Бабяк врахував зауваження закарпатського ветерана російсько-української війни, заступника командира "Легіону Свободи" Василя Вовкуновича, який наполіг, що подібні маніпулятивні звернення неможна ухваляти, а тим паче він імені міськради. Інший берегівський АТОвець також доповнив, що його дитина навчається в місцевій угорськомовній школі і рівень знання української мови там дійсно дуже низький, тому не треба підігрувати пропутінській пропаганді, яка грунтується лише на політиці і спекуляціях. Як наслідок було проголосовано депутатами ненаправляти таке звернення до Президента від імені міськради, а рекомендувати фактично Товариству угорських педагогів Закарпаття направити таке звернення від свого імені, у разі наполяганні на ньому.Слід нагадати, що це ж Товариство з ініціативи депутата облради і керівника Закарпатського угорського педінституту І.Орос нещодавно вже ухвалило маніпулятивне звернення із закликом переглянути мовну статтю нового закону про освіту, недопустивши при цьому громадськість і журналістів та навіть поліцію.http://zakarpattya.net.ua/News/174941-U-Berehovi-na-zakryte-uhorske-zibrannia-ne-vpuskaiut-hromadskist-zhurnalistiv-ta-navit-politsiiu-FOTOЦього разу закарпатські бійці та волонтери уберегли #Берегово від прийняття маніпулятивного звернення і готові надалі захищати #Закарпаття від будь-яких проявів завуальованого "сепаратизму". Тому, що Берегово – це Україна!

Опубліковано Vitaliy Gregor 20 жовтня 2017 р.