В Ужгороді жваво пройшов форум щодо доступу до публічної інформації (відео)

В Ужгороді жваво пройшов форум щодо доступу до публічної інформації (відео)

Днями в Ужгороді відбувся щорічний “Закарпатський форум щодо доступу до публічної інформації”. Як завжди він пройшов дуже жваво і насичено, адже його модераторами були “акули” боротьби за це важливе право громадянан України Лариса Ступак та Анастасія Бачинська. Цього разу зазначалося, що  лід чиновницького свавілля потрохи тане і меншає фактів у перешкоджанні доступу до публічної інформації.

Про можновладців з вищих ешелонів влади котрі нехтують законодавством України зазначила редактор газети “Сила народного контролю” Лариса Ступак:

На інформаційний запит відносно так званої Національної лотереї Юрій Луценко інформації так і не надав. Даремно я його двічі про це питала і чекала на інформацію майже цілий рік. Мовчить, як партизан. А чому так, Юрій Віталійович, невже це така страшна державна таємниця? 
На щорічному Закарпатському форумі щодо доступу до публічної інформації, запит про нелегальний гральний бізнес був в тренді.

В цілому форум пройшов насичено і цікаво. Ніхто не нудьгував. Відео з форуму буде незабаром оприлюднено на сторінці Ужгородська громадська рада
Дякую всім, кому було цікаво. Дякую керівникам державних установ, які відрядили на форум своїх представників. 
Шкода, що Секретаріат Уповноваженого ВРУ з прав Людини, жодного разу не прийняв наше запрошення.

ЧИ ЗАКОННІ КОДОВІ ЗАМКИ на державних установах та інші штучні перешкоди у вільному доступі громадян до адмін будівель? На питання відповідає адвокат Анастасія Володимирівна Бачинська. настя бачинская

Опубликовано Лорой Приходько Четверг, 31 января 2019 г.

/

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *