ЦБ батальйону “Сонечко-УПА” бере на контроль ситуацію з вивезенням через митні пости Закарпаття сотень мільйонів доларів

ЦБ батальйону “Сонечко-УПА” бере на контроль ситуацію з вивезенням через митні пости Закарпаття сотень мільйонів доларів
Цивільний блок батальйону “Сонечко-УПА” (керівник В’ячеслав Харченко) бере на контроль ситуацію з вивезенням через митні пости Закарпаття українськими олігархами сотень мільйонів доларів готівкових коштів.
Рекомендуємо керівництву Закарпатська митниця негайно дати запити до відповідних служб сусідніх держав (Словаччина, Угорщина, Румунія) по кожному митному посту про декларування громадянами України коштів на в’їзді до країн ЄС.
Наступним кроком має бути інформування громадян України про осіб, які вивезли кошти, що в еквіваленті перевищуюють суму більшу ніж 10 мільйонів гривень, не задекларувавши вивіз готівки з України.
Правоохоронні органи на основі отриманої інформації мають встановити місце знаходження вказаних осіб та інформувати своїх колег з ЄС про сумнівне походження коштів.
У випадку підтвердження даних має бути відпрацьований механізм передачі цих коштів на потреби українського війська.
Для наглядності подаю документ відповіді угорської сторони на запит митних органів України який робився кілька років тому.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ


РЕКЛАМА

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.