Doc.ua запис до лікаря

Сморід каналу Верке змусив міського голову Берегова зробити заяву (документ)

Сморід каналу Верке змусив міського голову Берегова зробити заяву (документ)

Берегівський міський голова Золтан Бабяк  звернувся до громади з приводу нестерпного смороду з каналу Верке:

Шановні берегівчани!

Запах із каналу Верке останні тижні тривожить багатьох берегівчан. Звернувся до компетентних органів, а саме начальника Берегівського МУВГ Івана Голуба, з яким провели нараду з приводу планового монтажу греблі на р. Боржава. Як інформував Іван Юрійович, начальник Управління державного агентства рибного господарства у Закарпатській області Олег Коваль не дав відповідних документів та дозволу на здійснення робіт із запуску води спираючись на наказ №16 від 21.03.2017 р. «Про встановлення строків заборони вилову водних біоресурсів та визначення дозвільних місць на період весняно-літнього нересту риби». Погодні умови з тих пір погіршилися і ситуація напружилася. До вирішення наріжного питання долучився також очільник Берегівської РДА Іштван Петрушка, адже стосується проблема і району.
Відтак повідомляю берегівчан, що після перемовин вдалося отримати обіцянку й сьогодні воду після установки двох рядів щитів було запущено у Верке. Після цього можемо розраховувати, що за п’ять днів свіжа вода надійде до центру міста.
Додатково інформую, що міська рада оплатила проект очищення каналу Верке в 2014 р. Загальна вартість повної очистки водойми відповідно до проектно-кошторисної документації становила 9,7 млн грн за цінами того року. Ми й надалі шукаємо грантові кошти на ці роботи, адже така сума витрачена з міського бюджету зупинить реалізацію інших важливих програм та об’єктів для Берегова. Разом із початком очистки Верке паралельно здійснюватиметься і ліквідація несанкціонованих каналізаційних стоків у канал. Також повідомляю, що нині разом з угорським містом Ніредьгазою працюємо над грантом з будівництва нових очисних споруд в урочищі «Чизай».

Doc.ua запис до лікаря
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *