Правоохоронці викрили на Закарпатті два незаконні гральні заклади та вручили адміністраторам повістки до воєнкомату

Днями оперативники карного розшуку спільно зі слідчими Головного управління поліції області провели санкціоновані судом обшуки у двох розважальних закладах, розташованих в містах Мукачево та Виноградів. За оперативною інформацією правоохоронців, у вказаних приміщеннях зловмисники облаштували незаконний гральний бізнес.

У ході слідчих дій поліцейські виявили два спеціалізовані столи та пристрої з гральними полями. Використання такого нетипового для закладів грального бізнесу технічного оснащення свідчить про пошуки зловмисниками нових способів «лівих» заробітків та спроби маскування своєї незаконної діяльності.

Правоохоронці застали у залах адміністраторів, обслуговуючий персонал, а також відвідувачів, серед яких були і безпосередні гравці. Деякі з них вже надали свідчення поліцейським. Окрім цього, адміністраторам закладу вручено повістки.

Гральну техніку, а також грошові кошти та документацію, яка свідчить про діяльність ігротек, слідчі вилучили та скерують експертам для дослідження.

Слідство у справі, розпочатій за ч. 1 ст. 203-2 Кримінального кодексу України (Зайняття гральним бізнесом), триває. Поліцейські проводять оперативно-розшукові заходи для встановлення усіх осіб, причетних до організації та функціонування ігротек. Адже в той час, коли в Україні триває війна і сотні тисяч українців стоять на захисті свого народу та держави, кожен, хто зважився на будь-яку злочинну діяльність, не залишиться непокараним, інформує поліція Закарпатської області.

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *