До поліції подано заяву про перешкоджання журналістській діяльності тітушками на Хустщині

До поліції подано заяву про перешкоджання журналістській діяльності тітушками на Хустщині

Сьогодні до Закарпатського облуправління поліції журналістом газети «Срібна Земля» подано заяву про вчинення злочину перед слуханнями по ГЕСам, які відбувались 10 липня 2017 р. в с.Липча на Хустщині. В першу чергу ця заява подана не тільки для того щоб покарати винних, а й убезпечити від таких “тітушок” громади Тячивщини, де вже з наступного понеділка, 7 серпня, починаються громадські слухання і боротьба за захист р.Тересва від цих еко-монстрів.

В заяві йдеться про те, що перед початком громадських слухань щодо забудови МГЕС в Липчі «до актового залу Будинку культури, де мали відбутися ці слухання та де вже почали збиратися місцеві мешканці, що пройшли попередню реєстрацію, увійшла група молодиків спортивної статури кількістю близько 10 осіб. На запитання місцевих чи є вони мешканцями села Липча та чи пройшли вони необхідну попередню реєстрацію, оскільки їх не впізнають селяни, ці невідомі особи почали поводити себе агресивно по відношенню до учасників слухань та присутніх журналістів»

Згідно доданого до заяви та оприлюдненого в соцмережах відео, дійсно молодий чоловік погрожує розбити журналісту С.Данко телефон, на який він здійснював відеофіксацію подій, якщо той не перестане зйомку.

Окрім того зазначено, що ці «тітушки» за наявною інформацією скоріш за все були причетні того ж дня зранку і до подій в сусідньому Березові, де голова села Богдан Біляк зібрав на незаконні слухання свій «зацікавлений» актив із близько 30 чоловік та проголосували за надання дозволу щодо будівництва МГЕС, не пропускаючи інших жителів до сільського клубу, де проходили ці «слухання», поставивши на вході охорону із молодиків. Фактичне ігнорування сільським головою рішення зборів більшості села, прийнятого на передодні проти будь-якого будівництва цих гідроспоруд, в загальному 600 чол., призвело до подальшого протесту із перекриттям обласної дороги Хуст-Долина

Оскільки очевидно, що такі дії вчинялись з метою недопущення висвітлення таких ганебних подій в ЗМІ, шляхом умисного перешкоджання професійній діяльності журналістів, сподіваємось що правоохоронці вживуть якнайшвидших заходів реагування для встановлення винних осіб та притягнення їх до відповідальності.

Віталій Грегор

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *