ОП підозрює ДБР у сприянні переміщенню десятків мільйонів доларів через кордон на Закарпатті

ОП підозрює ДБР у сприянні переміщенню десятків мільйонів доларів через кордон на Закарпатті

Офіс президента підозрює ДБР у сприянні переміщенню десятків мільйонів доларів через кордон на Закарпатті.

Про це повідомляє Телеграм-канал “Картковий офіс”, який пов’язують з заступником голови Офісу Президента України Кирилом Тимошенко.

Як повідомляли українські ЗМІ, Через митний пост Вилок 20 березня Анастасія Котвицька (дівоче прізвище Кучер) – дружина колишнього нардепа від “Народного фронту” Ігоря Олександровича Котвіцького. вивезла  без деларування 28 млн $ і 1.3 млн євро

Картковий офіс дав свою версію оборудки:

Котвицький має праву руку – Юру Даниляка, колишнього міліціонера з Харкова.  Він товаришує з Гердою Ігорем Олександровичем, який є начальником оперативного управління ДБР та з початку війни перебуває на Закарпатті.  Там він організував канали переправки людей (військовозобов’язаних) до Угорщини, а також грошей багатих українців.

 У випадку з Котвицьким, за нашими даними взяли 2 мільйони доларів, але прикордонників та митників обдурили, сказавши, що вона везе не багато.  

На користь цієї версії, говорить те, що  у всіх валізах була однакова сума грошей, крім однієї, в якій відрізнялася сума рівно на 2 млн. доларів.

 Для того, щоб це нікуди не вийшло, ДБР саме відкрило справу за цим фактом.  До цього виїхав за кордон з грошима за такою самою схемою нардеп Суркіс, через тойже митний пост.

Факту причетності ДБР до цього немає, але ймовірність велика.  Оскільки цей канал охороняли та забезпечували безпеку.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *