ОП підозрює ДБР у сприянні переміщенню десятків мільйонів доларів через кордон на Закарпатті

ОП підозрює ДБР у сприянні переміщенню десятків мільйонів доларів через кордон на Закарпатті

Офіс президента підозрює ДБР у сприянні переміщенню десятків мільйонів доларів через кордон на Закарпатті.

Про це повідомляє Телеграм-канал “Картковий офіс”, який пов’язують з заступником голови Офісу Президента України Кирилом Тимошенко.

Як повідомляли українські ЗМІ, Через митний пост Вилок 20 березня Анастасія Котвицька (дівоче прізвище Кучер) – дружина колишнього нардепа від “Народного фронту” Ігоря Олександровича Котвіцького. вивезла  без деларування 28 млн $ і 1.3 млн євро

Картковий офіс дав свою версію оборудки:

Котвицький має праву руку – Юру Даниляка, колишнього міліціонера з Харкова.  Він товаришує з Гердою Ігорем Олександровичем, який є начальником оперативного управління ДБР та з початку війни перебуває на Закарпатті.  Там він організував канали переправки людей (військовозобов’язаних) до Угорщини, а також грошей багатих українців.

 У випадку з Котвицьким, за нашими даними взяли 2 мільйони доларів, але прикордонників та митників обдурили, сказавши, що вона везе не багато.  

На користь цієї версії, говорить те, що  у всіх валізах була однакова сума грошей, крім однієї, в якій відрізнялася сума рівно на 2 млн. доларів.

 Для того, щоб це нікуди не вийшло, ДБР саме відкрило справу за цим фактом.  До цього виїхав за кордон з грошима за такою самою схемою нардеп Суркіс, через тойже митний пост.

Факту причетності ДБР до цього немає, але ймовірність велика.  Оскільки цей канал охороняли та забезпечували безпеку.


НОВИНИ ПАРТНЕРІВ


НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.