На Закарпаття для голосування на місцевих виборах привезли понад 943,5 тисячі бюлетенів

На Закарпаття для голосування на місцевих виборах привезли понад 943,5 тисячі бюлетенів

Бюлетені для голосування на місцевих виборах привезли учора з Києва до Ужгорода. Про це розповів голова Закарпатської територіальної виборчої комісії Юрій Фекете. ​Їх уже забирають представники округів, які приїхали з різних районів області.

В Ужгороді почали передавати бюлетені, призначені для голосування на місцевих виборах 25 жовтня. По обіді їх забрали представники з Рахівщини. За словами секретаря Рахівської міської територіальної виборчої комісії Ярослава Ретізника, приїхали автобусом у супроводі правоохоронців.

“Троє поліцейських, по троє членів із комісій, які були створені при ТВК, тобто які потім відправляються за цими бюлетенями та супутніми документами. Територіальна виборча комісія має кількість своїх документів, які зараз будуть опрацьовуватися”, — розповів Ярослав Ретізник.

Привезли бюлетені з Києва зранку 19 жовтня. Із членами комісії до столиці також їздили правоохоронці, розповіла речниця Нацполіції в області Ганна Дан.

“Працівники поліції від початку отримання виборчих бюлетенів у поліграфічних комбінатах і аж до самого моменту їх здачі до виборчих комісій приймають на особисту охорону, — сказала речниця. — Тобто це є цілодобові чергування. Розроблені спеціальні графіки, тобто на постійній основі ця виборча документація перебуватиме під охороною поліції”.

“Тут також враховано 0,5% бюлетенів, які виготовляються більше, ніж кількість виборців, — пояснив Юрій Фекете. — Так прописано у Виборчому кодексі. Зараз уже виборчі бюлетені отримали представники Рахівського району. Це округ №3. Звідти вже всі 4 виборчі комісії отримали і зараз виїжджають з міста Ужгород. У процесі отримання зараз тячівський округ”.

За словами Юрія Фекете, процедура отримання документів займає 15-20 хвилин. Представники ТВК приїжджають за графіком. Тут очікують, що до 12-ї ночі передадуть бюлетені до всіх шести округів на Закарпатті.

Крім Рахівського й Тячівського, ще до Берегівського, Мукачівського, Ужгородського та Хустського. Першими відкрити і перерахувати бюлетені зможуть члени дільничних виборчих комісій.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *