На Закарпатті ОПЗЖ стала гарматним м’ясом для місцевих політиків

Про це пише в своєму телеграм-каналі Павло Федака – https://t.me/P_Fedaka/165

❗️Балога не залишив Микиті маневру для мирного вирішення ситуації в Мукачівській міськраді, або війна війною, а політика за розкладом.

❗️В кінці січня я писав, що полковник СБУ Віктор Микита не хоче грати на добре знайомому йому полі силових методів і намагатиметься вибудувати власний імідж переконанням та добрим словом (https://t.me/P_Fedaka/116).

❗️Але військовий стан вимагає інших підходів і гра в «доброго» поліцейського могла б трактуватися як слабкість, а Офіс Президента у грудні 2021 р. призначав на посаду голови Закарпатської ОДА сбушника саме з мотивів національної безпеки та протидії сепаратизму в умовах тоді ще можливої відкритої агресії Російської Федерації (https://t.me/P_Fedaka/73). 

❗️Політичне виживання голови Закарпатської військової адміністрації Віктора Микити в сучасних умовах залежить від того чи зможе він рішуче на корені зупинити прояви містечкового феодалізму, намагання окремих керівників територіальних громад та деяких київських нардепів взяти під контроль загони територіальної оборони шляхом імплантації своїх людей у Збройні сили, використовувати охоронні структури для забезпечення власних політичних інтересів.

❗️Вчорашня ситуація в Мукачівській міськраді продемонструвала, що Микита перейшов Рубікон і готовий застосовувати надзвичайні повноваження. Поліція поклала на землю молодиків з охоронної фірми, що були найняті для охорони Мукачівської міськради (https://t.me/P_Fedaka/162).

❗️Віктор Балога у відповідь обізвав керівництво ОВА «проросійським шоблом».

❗️На сьогодні Віктор Микита пожинає плоди домовленостей між Віктором Балогою та Миколою Тищенком у червні 2021 року, тоді закарпатські «Слуги» активно вступили в процес переформатування більшостей в радах спільно з Командою Балоги та ОПЗЖ.❗️Потім Балога витер ноги об Тищенка, останній зник на якийсь час із Закарпаття, але останнім часом знову левову часту проводить в нашому краї (тут безпечніше ніж в Києві).

❗️У цій ситуації партія ОПЗЖ стала гарматним м’ясом, яке використовують для для політичних розбірок та політичного піару. Ті хто цілувався з опзжешниками в засос тепер демонструють лютий гнів і ненависть до своїх колишніх друзів.

❗️Інша ж сторона хоче використати вчорашніх адептів Медведчука у якості «розхідного» матеріалу для формування нових політичних конфігурацій.

❗️А що ж хочуть самі представники ОПЗЖ? Вони хочуть вижити і готові називати себе «Рідним краєм» (добре, що не «Рідним Закарпаттям»), тільки б їх не чіпали, а далі видно буде.

❗️Чи можливий компроміс між Балогою і Микитою? Не знаю. Закарпатський політичний тераріум є непрогнозованим і колишні закляті вороги стають друзями і навпаки.


Telegram @trybuna - новини у смартфоні

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ


Telegram @trybuna - новини у смартфоні

РЕКЛАМА

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.