На Великоберезнянщині відбудеться фестиваль бойових мистецтв

bij_01Із 2 до 7 липня село Буківцьово на Великоберезнянщині прийматиме міжнародний фестиваль бойових мистецтв, головним організатором якого є Закарпатська обласна федерація айкідо «Синаджо».

Програма фестивалю передбачає:

• майстер-класи з ушу та айкідо;

• медитацію;

• йогу;

• рукопашний бій;

• майстер-клас зі східного танцю.

У рамках міжнародного фесту відбудеться семінар з класичної індійської Хатха-Йоги за традиціями Сваміджі Дхірендри Брахмачаря та Гуруджи Гіріш Джха. До програми також включені 4-денні семінари з дихальними, фізичними, медитативними вправами, лекціями з теорії та практики Шляху.

В організації цієї частини фестивалю братиме участь і студент філологічного факультету УжНУ Артур Корнієнко: «Для мене такі семінари – можливість підбити підсумки роботи над собою за час, що минув з останнього такого заходу. Вони суттєво підвищують рівень майстерності, дають змогу дістати й надати допомогу й поради іншим учасникам. Це комплексна й гармонійна робота над тілом, розумом і духом, чудовий відпочинок і цікаве спілкування. І все – в горах, коли над тобою тільки небо».

Спеціально запрошеними гостями будуть Му Юйчун – майстер шаоліньцюань, тайцзицюань, багуачжан, синіцюань, чемпіон Китаю в розділі саньда 1982 року, володар звання «кращий суддя Китаю» (кваліфікація 6 Дуаньушу), відповідальний представник Міжнародної федерації Даченцюань у Східній Європі і головний консультант Національної української федерації ушу. Семінар айкідо проведе Петро Ганчак, що має четвертий дан айкідо.

МедіаЦентр УжНУ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *