На сесії Закарпатської облради громадяни можуть заходити лише за запрошеннями. Спокій депутатів пильно охороняють працівники поліції охорони, які відмоляються пропускати простих смертних.
У ситуації розбиралась журналіст Лариса Ступак, яка на своєму каналі у Ютуб зазначила:
На сесії Закарпатської обласної ради депутати-молодята запрошують, як на весілля. Не маєш запрошення- на сесію зась! І жодна жива душа не питає голову обласної ради:
” А чому він так зухвало порушує права громадян?”
