На Рахівщині цієї суботи відбудеться фінал «Битви різьбярів ІІІ»

На Рахівщині цієї суботи відбудеться фінал «Битви різьбярів ІІІ»

Вже цієї суботи, 10 серпня, у смт Великий Бичків на території місцевого ліцею підбиватимуть підсумки унікального закарпатського фестивалю-змагання «Битва різьбярів ІІІ».

Як повідомлялося раніше, захід стартував ще 5 серпня. До селища з’їхалося чимало різьбярів з різних куточків України та Закарпаття, щоб спільними зусиллями попрацювати над розвитком єдиної в Європі Алеї різьби – цікавої локації на території місцевого навчального закладу, створеного руками учасників Битви у минулих роках, та змагатися між собою у фінальних змаганнях.

Суботня програма заходу включатиме презентацію робіт майстрів, майстер-класи для дорослих і дітей та власне фінальні змагання з різьби на швидкість, на яких і визначаться переможці цього сезону. Як зазначають організатори, цьогоріч Битва буде особливою ще й тому, що цьогорічний фінал ознаменує завершення облаштування комплексу скульптур «Алея різьби».

Усіх бажаючих запрошують взяти участь у святковому дійстві та сповна насолодитися цікавим видовищем! Початок фестивалю о 10.00.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *