Мукачівські ліси зачищають від діяльності недобросовісних відвідувачів

Мукачівські ліси зачищають від діяльності недобросовісних відвідувачів

На сьогоднішній день всі дороги, що пролягають лісовими масивами Мукачівського держлісгоспу, перекриті бар’єрами. Всі працівники лісової охорони працюють цілодобово, охороняючи ліс як від пожеж, так і від недобросовісних відвідувачів, які безсоромно смітять. Адже вартові лісу розуміють, що ліс є одним з найважливіших національних багатств. Ліс є найбільшим природним майном, запорукою екологічної безпеки та пріоритетним компонентом національного господарського комплексу. Відтак на Закарпатті реалізується широкий спектр заходів з охорони лісового багатства.

Так, директор Мукачівського держлісгоспу Василь Анталовський розповідає: «Протягом року працівники Мукачівського державного лісового господарства намагаються зберегти ліс у хорошому доглянутому стані. Починаючи ще з ранньої весни працівники державної лісової охорони проводять ряд заходів для очищення лісових масивів від сміття. У такому ж напрямку рухаються лісівники і влітку, особливо у сезон відпусток. Наразі на Мукачівщині триває зачищення лісу аби вберегти ліс від катастрофи. Адже через залишені пластикові пляшки або ж паперові пакети ліс може горіти, може задихатися від сміття. Тільки про це люди чомусь рідко замислюються».

У зв’язку з цим працівники Мукачівського державного лісового господарства звертаються до всіх, хто любить проводити час на природі, в лісі, біля річок і озер району: «Бережіть ліс від пожеж, не залишайте після себе сміття в лісі, чи не знищуйте дерева і чагарники, все це, крім того, що є правопорушенням, завдає непоправної шкоди навколишньому середовищу. Закарпатська природа завжди вабила туристів своєю чарівною красою і зберегти і примножити наші ліси – це спільне завдання для кожного жителя нашого куточку».

Прес-служба Закарпатського ОУЛМГ

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *