Громадськість Мукачева наголошує на неприпустимості будівництва мініГЕС на річці Латориця (документ)

Громадськість Мукачева наголошує на неприпустимості будівництва мініГЕС на річці Латориця (документ)

Завдяки позиції та діям небайдужих представників громадських організацій , різних політичних партій міста Мукачево 20 липня 2018 року в конференц – залі готелю “Аметист” відбулась зустріч незалежних екологів – експертів Львівського інституту екології Карпат, УЖНУ, науковців сфери екології краю з мешканцями Мукачева із питань визначення ризиків та наслідків можливого будівництва мініГЕС на річці Латориця в межах міста Мукачево ! Загалом в цій зустрічі прийняли участь 5 кандидатів біологічних, географічних та сільськогосподарських наук, професор Рівненського університету водного господарства доктор технічних наук Дмитро Стефанишин надіслав окремо своє дослідження з даного питання.
З боку громадськості в заходів прийняли участь представники ГО “Єдність краю”, “Народна рада Мукачева”, “Ветеранів АТО”, “Центр Європейської культури та мови”, “Комітет екологічного порятунку”, “Правозахист споживачів”, Європейської партії України, партій “Об’єднання Самопоміч”, “Наш край”, “Відродження”, “Укроп”, Радикальної партії Ляшка, партії Зелених України. На цю зустріч запрошувались всі бажаючі, в т.ч. й офіційно представники мерії Мукачева, які чомусь не зважились прийти !
Виступаючими обговорено питання позитивів та негативів будівництва цих об’єктів і всі прийшли до одної думки ! Місту Мукачеву ці мініГЕС не потрібні, позитиву від них жодного, а негативу дуже багато !!!
Неодноразово в процесі обговорення присутніми представниками громадськості піднімалось питання ролі і відповідальності керівників Мукачівської міської ради і більшості депутатського корпусу ради в прийнятті таких безглуздих, безвідповідальних та злочинних рішень щодо будівництва таких екологічно – небезпечних об’єктів на території міста !!!
Результатом зустрічі на основі викладених науковцями аргументів стало прийняття усіма присутніми резолюції щодо неприпустимості будівництва мініГЕС на річці Латориця в межах міста Мукачево та проведення стратегічної екологічної оцінки впливу цих об’єктів на всі населені пункти, розташовані в басейні річки Латориця !

Повідомляє на своїй сторінці у мережі Фейсбук Володимир Сойма .

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *