Факти про діяльність “Муніципальної міліції” Мукачева (документ)

Факти про діяльність “Муніципальної міліції” Мукачева (документ)

Роботу ММКП «Муніципальна міліція» висвітлив депутат Мукачівської міськради Олег Казибрід.
Комунальне підприємство на роботу якого є найбільше нарікань з боку громади. Завжди виникають різного роду скандали з приводу їх діяльності. Часто постають питання, щодо доцільності існування Муніципальної міліції. Декілька раз підприємство використовувалось, як силовий орган для виконання завдань міського голови. Згадати лише, як підприємство блокувало кінотеатр «Перемога». І в мукачівців вже вкоренився образ «муніципала», який «ганяє бабушок по зеленому базарі», але не може навести лад із порушенням правил паркування в центі міста та стихійними сміттєзвалищами. Також неодноразово були заяви від підприємців міста, які нарікали, що міська влада використовує Муніципальну міліцію, як засіб тиску на неугодних підприємців.
Але нарікання на самих працівників КП, вважаю трошки упередженим. Нам всім треба розуміти, що їх діяльність безпосередньо курирує сам міський голова, а працівники просто виконують вказівки з верху.
Також враховуючи, що міська громада витрачає біля 7-8 млн.грн. у рік на функціонування даної структури, звичайно постає логічне питання, щодо ефективності їх роботи. Пропоную для ознайомлення кількість автомобілів, які були евакуйовані, кількість адмін. протоколів та заробітну плату працівників за 2018 рік.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *