Директор компанії, яка ремонтувала вулицю Капушанську в Ужгороді, підробив документи і привласнив 162 тис грн бюджетних коштів

Директор компанії, яка ремонтувала вулицю Капушанську в Ужгороді, підробив документи і привласнив 162 тис грн бюджетних коштів

Директор будівельної фірми уклав договір на капремонт вулиці Капушанської в Ужгороді на 3,5 млн гривень. Компанія не завершила ремонт, директор підробив документи і привласнив 162 тисячі гривень бюджетних коштів. Прокуратура скерувала обвинувальний акт щодо директора підрядного товариства. Наразі перевіряють причетність до злочину посадовців Ужгородської міськради.

Про це повідомляє Закарпатська обласна прокуратура.

«Не завершивши роботи повністю, обвинувачений вніс до офіційних документів недостоірні відомості щодо їх обсягів і вартості. Таким чином він заволодів понад 162 тис. грн бюджетних коштів, завдавши територіальній громаді Ужгорода збитки на вказану суму. Це підтвердила і проведена судова будівельно-технічна експертиза», – уточнюється у повідомленні прокуратури.

Наразі прокуратура скерувала до суду обвинувальний акт щодо директора будівельної компанії за фактами службового підроблення (ч. 1 ст. 366 КК України) та заволодіння чужим майном, що вчинене за попередньою змовою групою осіб (ч. 3 ст. 191 КК України).

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *