Categories Важливе

В Ужгороді балоги викупили подільника-корупціонера за 1 млн. 700 тис. гривень

Затриманого чиновника Ужгородської міської ради відпустили… за 1 млн. 700 тис. гривень! Викупив корупціонера перший заступник міського голови Віктор Трикур.

Як вже повідомлялося, у п’ятницю, 21 вересня, слідчим відділом УМВС в Закарпатській області було затримано начальника відділу капітального будівництва Ужгородської міської ради Трускавецького І.С.

Стало відомо, що причина затримання чиновника – розкрадання бюджетних коштів в особливо великих розмірах (близько 4 млн. гривень) «під прикриттям» реалізації програми встановлення автономного опалення у міських закладах освіти та медицини. Було відкрито кримінальну справу.

За підтвердженими даними, до схеми «бюджетного дерибану», прямим виконавцем якого є Ігор Трускавецький (тесть депутата Ужгородської міської ради, кандидата у нардепи від УДАРу Ростислава Буланова), має безпосереднє відношення перший заступник мера Ужгорода, відповідальний за даний напрямок Віктор Трикур. Останній також є депутатом обласної ради від партії «Єдиний Центр». До речі, не так давно Віктор Трикур «засвітився» ще в одній справі пов’язаній із продажем немовлят.

Трускавецький у своїх показах почав свідчити проти своїх патронів Віктора Трикура та Віктора Балоги.

Однак вже 25 вересня, Ужгородський міськрайонний суд вирішив відпустити чиновника Ужгородської міськради Трускавецького І.С. під заставу. Щоб викупити свого чиновника, який прокрався, Трикур вніс 1 мільйон 700 тисяч гривень!

Про це нас повідомило джерело у правоохоронних органах.

clipnews.info

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *