Категорії Новини

Тягнибок відвідав Ужгород

26 вересня голова Всеукраїнського Об’єднання «Свобода» Олег Тягнибок провів зустріч з мешканцями м. Ужгород.

Зустріч розпочалась о 15-й годині на Театральній площі.

Лідер партії представив програму ВО «Свобода» – «Своя влада, Своя власність, Своя гідність, на СВОїйБОгомДАній землі», першу десятку списку партії та кандидатів по мажоритарних округах від Об’єднаної опозиції – лідера Закарпатської Свободи Олега Куцина, а також Андрія Сербайла

Під час виступу Олег Тягнибок наголосив: «Ці вибори не є кольоровими, вони є чорно-білі. Або Україна буде українською, або Україна буде комуно-олігархічно-холуйською. Ми пропонуємо докорінні зміни. До прикладу, потрібно ліквідувати обласні та районні державні адміністрації, а самоврядування громади наповнити реальним змістом. Необхідно запровадити обрання та відкликання суддів. Серед першочергових кроків фракції “Свободи”: відміна так званої “Пенсійної реформи”, скасування “мовного” закону Калєснічєнка-Ківалова та ухвалення, натомість, закону, спрямованого на захист та розвиток української мови».

Щодо економічних питань, очільник “Свободи” запевнив, що ухвалення закону про стратегічні підприємства, який передбачає заборону приватизації стратегічних підприємств, дуже потрібний. Особливо ця заборона стосуватиметься природних монополій – енергогенеруючих та енергорозподільчих підприємств. Олег Тягнибок наголосив про заборону продажу землі сільськогосподарського призначення.

На зустрічі панував дух патріотизму. Людей зібралося чимало. Олег Тягнибок запевнив всіх присутніх: «Якщо Ваша рука не здригнеться проголосувати за Всеукраїнське Об’єднання «Свобода», то наша рука не здригнеться змінити все на користь українців!», – після цих слів на площі пролунали гучні оплески.

По завершенні зустрічі було багато запитань до очільника ВО «Свобода». Він всіх вислухав та дав вичерпні відповіді.

Залиште відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *