Син Берегівського депутата від ЄЦ затримувався на хабарі в 600 доларів (ДОКУМЕНТ)

Волонтер з Берегова Тетяна Яблінська оприлюднила в мережі Фейсбук документи, що стосуються затримання на хабарі в 600 доларів США працівника виконкому Берегівської міської ради Максима Чирибана. Максим є сином міцевої депутатки від ЄЦ Світлани Чирибан, котра з невідомих причин здійснює перешкоджання благородній місії волонтерів.

“А ось ще один герой – син знаменитої ЕЦовкі неаферісткі Світлани Чірібан! І в якому законі написано, що син і мати можуть знаходитися в одній житлово-побутова комісії? Освітянка, яка дітей вчить, школами займаться поважна жіночка депутат Берегівської міської ради, якій поперек горла стали волонтери. Виявляється вона думала, що там великі гроші крутяться і вона  зможе отримати свій шматок. Хтось їй сказав, що ми по 10 000 грн. знімали з каси кожен день. Місця собі не знаходила бідна. Правду добивалася. Сина б краще не вчила хабарі брати”, – заявляє Тетяна Яблінська

Чирибан1 чирибан2 чирибан4чирибан5чирибан

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Одна відповідь до “Син Берегівського депутата від ЄЦ затримувався на хабарі в 600 доларів (ДОКУМЕНТ)”

  1. Суперове повідомлення! Бо давно відомо, що всі ЄЦівці рідкісні покидьки. Ще жодної порядної людини серед них не бачив. Але слова словами, та коли є письмові докази, то це вагомий додаток до закріплення правильної суспільної думки.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *