Categories Важливе

На Закарпатті “пресують” прихильників регіоналів

 власюкСьогодні був звільнений з роботи начальник управління культури, молоді та спорту Хустської міської ради Володимир Власюк.
Фактичною причиною звільнення начальника управління стало те, що на святкуванні Дня міста Хуст, яке відбувалося минулої неділі, директор фестивалю «Веселка над Тисою» Іван Пилипець подякував з трибуни спонсору фестивалю Степану Деркачу.
Нагадаємо, що напередодні мер міста пан Кащук, який представляє балогівський ЄЦ  заявляв своїм працівникам, що якщо на святкуванні буде озвучене прізвище Деркача, він звільнить начальника управління.
У цьому випадку він стримав своє слово. Однак коли він стримає свої передвиборчі обіцянки перед жителями міста достовірно невідомо.
Варто зазначити, що подібний крок виглядає доволі логічним на фоні останніх політичних подій у нашій країні. Нагадаємо, учора було прийнято рішення про проведення повторних виборів на 71-му виборчому округові. Схоже, команда поки що нинішнього нардепа Павла Балоги разом зі своїм шефом добре усвідомлює, що прізвище Деркача нині становить для них серйозну загрозу, тому і вживають подібні (погодьтеся, доволі провокативні) заходи. Невідомо, щоправда, чи допоможуть вони молодшому з Балог вдруге купити собі перемогу на виборах.

Новини Закарпаття

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *