Закарпатські угорці засуджують “антифашистський” мітинг регіоналів

Як повідомили виданню Трибуна джерела в партії КМКС, представники цієї політсили, що складається з угорців України вкрай негативно поставилися до мітингу організованого Партією Регіонів.

Як відомо, сьогодні в Ужгороді місцеві “регіонали” провели антифашитський мітинг у центрі міста. Маніфестація відбулася в рамках всеукраїнського 4-денного мітингу, головний з яких, у Києві, пройде 18 травня. “Регіонали” на загальноукраїнському рівні оголосили цю акцію під гаслом: “В Європу без фашистів”.

Нагадаємо читачам, що Угорщина під час ІІ Світової війни воювала на боці гітлерівської Німеччини і  її громадяни брали участь у кровопролитних боях проти Радянського Союзу на Східному фронті. У військових частинах гортіївської Угорщини також служило чимало українців, адже у березні 1939 року Карпатська Україна була окупована цією країною. Тому угорці разом з закарпатцями відначають 8 травня День пам’яті за жертвами ІІ  світової війни.

Складається враження, що вище партійне керівництво Партії Регіонів не володіє інформацією, щодо особливостей Закарпаття і тому нав’язує своїм партійцям безглузді ідеї. Адже велика частина угорців  традиційно підтримує на виборах Партію Регіонів.

фашисти 2 фашисти фашисти3

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *