Categories Важливе

На Тячівщині продовжує діяти коаліція ЄЦ та ПР (ФОТО)

Сьогодні відбулася 21 сесія Тячівської районної ради 6 скликання, яка своїм голосуванням підтвердила існування «де-юро» коаліції Партії регіонів та Єдиного Центру. Нагадаємо «де-факто» така угода між фракціями була підписана ще на початку роботи ради даного скликання, в результаті чого відбувся розподіл посад і відповідно на сесії приймалися рішення.
тячівТепер, щоб зберегти свої інтереси та посади у районній раді Єдиний Центр у зговорі з регіоналами , провалили питання відставки керівництва ради, чого вимагає громадськість, Народна Рада та активісти Майдану вже довгий час. Цікавим є той факт, що напередодні сесії представники ЄЦ публічно звинуватили голову райдержадміністрації Петра Голубку, у зговорі з Партією регіонів. Та насправді прийняті депутатами рішення говорять про протилежне. Ось як їх прокоментував Петро Петрович:
– На підставі політичних домовленостей ЄЦ та ПР сьогодні були прийняті рішення, які суперечать тим демократичним змінам, на які очікує суспільство. Не говорячи вже, звісно, про ідеї Майдану. Мене здивувала позиція тих депутатів, які били себе в груди на народних віче, а в залі голосували по домовленостях. Також дії заступника голови ради Ігоря Грабаря, який на попередній сесії написав заяву на звільнення, а сьогодні її відкликав говорять про слабкість ЄЦ в районній раді. І звісно небажання залишати посаду.
Спостерігаючи за проведенням сьогоднішньої сесії, у роботу якої я не маю права вмішуватися, можу зауважити про чисельні порушення як головуючим на сесії І.Грабарем, так і в роботі лічильної комісії. Саме тому потрібно звернути увагу на легітимність прийняття сьогоднішніх рішень. Також з боку Тячівської РДА буде запропоновано районній раді виділити кошти на встановлення системи електронного голосування та підрахунку голосів.
Сьогоднішні голосування показали слабку позицію депутатів у прийнятті рішень та їх небажання змінити щось у роботі ради для покращення життя громади району.
Прес-служба Тячівської райдержадміністрації

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *