Закарпатську обласну раду очолив ЄЦівець Чубірко

сесія облради2Сьогодні, 31 жовтня, відбулось 2-ге пленарне засідання 19 сесії обласної ради VI скликання. Спочатку у сесійні ззареєструвалися 79 депутатів, але через деякий час їх було вже 87.

Під час сесії голова облради Іван Балога подав заяву про дострокове припинення своїх повноважень. 85 депутатів підтримали його заяву.

Окрім того, подав заяву про дострокове припинення повноважень першого заступника голови Закарпатської обласної ради і Василь Брензович, який був обраний у Верховну Раду за списком “Блоку Петра Порошенка”. За відставку Василя Брензовича проголосували 84 депутати.

Хтось із депутатів зауважив. цих питань не було у порядку денному. Але керівник апарату Михайло Попович відповів, що заяви голови обласної ради та його заступника про припинення повноважень є у розділі Різне.

Отже для обрання нового очільника обласної ради шляхом проведення таємного голосування було створено лічильну комісію з депутатів фракцій, після чого народні обранці пішли на перерву.

Фракція Єдиний Центр висунула кандидатуру Володимира Чубірка, якого називали ключовим претендентом на посаду голови облради. Водночас фракція “Батьківщина” запропонувала на цю посаду Андрія Сербайла, який, однак, зняв свою кандидатуру вже за кілька хвилин після висунення.

На цей раз інтриги не вийшло і після підрахунку голосів було оголошено, що новим головою Закарпатської обласної ради обрано Володимира Чубірка. За це рішення проголосувало 83 депутати.

karpatskijobjektiv.com

1 Comment

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *