Депутат від ЄЦу Чубірко отримав 2 гектари ужгородської землі

Чубірко2,18 га для “обслуговування власних виробничих споруд” по вул.Баб’яка, 2 отримало на сесії Ужгородської міськради 14 березня приватне підприємство “Ресурс-Сервіс 2007” (п.1.2, рішення 1227)

Хто саме х депутатів проголосував, можна подивитися на офіційному сайті міськради

У рішенні йдеться про те, щоб надати підприємцям дозвіл на розробку проектів відведення земельних ділянок з подальшою передачею їх в оренду. І це при тому, що в Ужгороді до 1 липня діє мораторій на виділення землі.

ПП “Ресурс-Сервіс 2007” за даними бізнес-каталогу www.ua-region.com.ua/, знаходиться в Ужгороді, за адресою Толстого,33.

За “дивним збігом” там же один час, уже після переїзду, знаходився супермаркет дитячих товарів “Бебіленд”, який належав колишній дружині депутата обласної ради від Єдиного Центру, “смотрящого” за Ужгородом від мукачівця Віктора Балоги Володимира Чубірка. До речі, навіть самого Чубірка ужгородці, злі через те, що спочатку він розмістив магазин на Толстого,48, де раніше були залізничні каси, часто називали “Вовочка-Бебіленд”.

Директором ПП “Ресурс-Сервіс 2007” за даними того ж бізнес-каталогу значиться Віктор Михайлович Сегедій. Він же у жовтні 2008-го був зареєстрований керівником первинного осередку Єдиного Центру №29 в Ужгороді.

“Ресурс-Сервіс 2007” за даними Держреєстру підприємств http://irc.gov.ua/ задекларувало, що буде займатися добуванням декоративного та будівельного каменю, вапняку, гіпсу, крейди та глинистого сланцю (основний); добування піску, гравію, глин і каоліну; наданням в оренду інших машин, устатковання та товарів; оптовою торгівлею деревиною, будівельними матеріалами та санітарно-технічним обладнанням.

А засновниками його значаться  Аттіло Іванович Мондок та Анатолій Федорович Обіцький. Кожен вніс до статутного фонду по 1 мільйон 250 тисяч гривень.

Дивина, але Анатолій Федорович Обіцький і 1 мільйон 250 тисяч гривень значаться й у листі обурених мешканців скандального гуртожитку на вул. Богомольця, 20. Нагадаємо, доведені до відчаю 270 людей через ЗМІ звернулися до депутата Володимира Чубірка, який хоче позбавити їх даху над головою.

Чубірко узявся відхрещуватися, мовляв, він до намагань “пригребти” гуртожиток колишнього “Ужгородхліба” “ні сном, ні духом”. Тоді люди написали і поширили серед ЗМІ другого листа, в якому згадують і  Анатолія Федоровича Обіцького та 1 мільйон 250 тисяч гривень (подаємо зі стилістикою авторів):

“Вельмишановний пане Володимиру, навіщо Ви знову вводите в оману членів жителів даного будинку в оману, стверджуючи, що не маєте відношення до даного житлового будинку, чого ж не скажете правду, що відповідно до Договору від 01.04.2011 року  Ви особисто придбали за власні кошти Вашій колишній жінці – Чубірко Наталії Василівні, частку в статутному капіталі ТзДВ «Ужгородхліб» у розмірі 12,195 % вартістю 1 431 986, 22 грн., в обмін на її вихід зі складу засновників ТОВ «Ресурс – Сервіс 2007» з відступленням належної їй частки в статутному капіталі у розмірі 1250000, 00 грн., що становило 50 % статутного капіталу на користь Обіцького Анатолія Федоровича.

Слід зазначити, що дана частка при розподілі спільного майна ТзДВ «Ужгородхліб» при розподілі майна присуджена Чубірко Н.В., яка згідно Звіту про оцінку, включає в себе будівлю гуртожитку по вул. Богомольця, 20 в м. Ужгороді.

Пан Обіцький А.Ф. являється Вашим, як в Закарпатті говорять, шовгором, тобто чоловіком Вашої двоюрідної сестри та одним із засновників ТзДВ «Ужгородхліб».

Крім того, засновниками ТзДВ «Ужгородхліб» являються: 

–  ПП «Граніт – 3000» – директор Пуга М.Ю. – бухгалтер фірм, які належать Вам на праві приватної власності;

–  ПП «Ресурс – Сервіс 200» – директор Сегедій В.М. – водій та довірена особа Трикура Віктора Федоровича – Вашого однопартійця парії «Єдиний центр»

–  Боднар В.В. – родич Трикура В.Ф.;

–  Обіцький А.Ф. – чоловік Вашої сестри;

–   Чубірко Н.В. – Ваша колишня дружина.

Голова правління ТзДВ «Ужгородхліб» – Щербан Н.М. – головний бухгалтер  ТОВ “Закарпатськеобласне агенство із залучення інвестицій та господарського розвитку територій”- генеральний директор якого Трикур В.Ф.”

Далі Чубірка звинувачують ще й у фальсифікації документів: “Вкрай необхідно зазначити, що навіть на Статуті ТзДВ «Ужгородхліб» в переліку засновників стоїть Ваш підпис, а не колишньої дружини Чубірко Наталії Василівни.

Тобто, навіть не опосередковано, Пане Володимиру, Ви маєте відношення до ТзДВ «Ужгородхліб».”

У першому листі люди зазначили: “Кожен день 270 мешканців нашого будинку, старі і малі, моляться за Ваше здоров’я, Володимиру Володимировичу. Хай Бог дасть Вам мудрості і розсудливості, а Ваша сім’я і Ви хай ніколи не зустрічають на своєму шляху таких „добродіїв”, як Ви. Не все на світі можна купити за гроші. Людську повагу і шану треба заслужити. У всесвіті ніщо нікуди не дівається. Все що ти зробив для інших, тобі ж і повернеться.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Одна відповідь до “Депутат від ЄЦу Чубірко отримав 2 гектари ужгородської землі”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *