В Ужгороді вечірньої пори два молодика намагалися викрасти велосипед. Як стало відомо згодом злодіями виявилися 21 і 22-річні мешканці Ужгорода.
Власниця будинку, в який завітали непрохані гості, почула дивні звуки на подвір’ї. Жінка виийшла на ґанок і побачила двох хлопців, які хотіли поцупити її велосипед і ще кілька речей.
Жінка негайно викликала правоохоронців. Невдовзі працівники патрульної служби і сектора карного розшуку Ужгородського МВ УМВС вже мали розмову із злодіями. Речові докази у волоцюг вилучили. Відкрито кримінальне провадження, інформують “Відомості міліції”.
