Letyshops

“Закарпаттяобленерго” розпочало відключення електроенергії в Ужгороді

закарпаттяобленергоАдмінкорпус КП «Водоканал м. Ужгорода» сьогодні відключили від електроенергії. ПАТ «Закарпаттяобленерго» сподівається, що такі вимушені кроки змусять підприємство подбати про належний розрахунок за спожиті енергоносії.

Сьогодні, 18 серпня 2014 року, о 10 годині ранку працівники ПАТ «Закарпаттяобленерго», як і попереджалось, відключили від електроенергії адміністративний корпус КП «Водоканал м. Ужгорода». Як повідомив присутнім під час відключення журналістам в. о. генерального директора ПАТ «Закарпаттяобленерго» Артем Мартинюк, про відімкнення товариство проінформувало як Водоканал, так міську владу, облдержадміністрацію, санепідемстанцію, управління СБУ, прокуратуру та громаду міста загалом ще минулого тижня. Причина відключення – заборгованість КП «Водоканал м. Ужгорода» перед ПАТ «Закарпаттяобленерго», яка станом на 1 серпня 2014 року сягнула 2 млн. 579 тис. грн.

Згідно з графіком, енергетики вже завтра повинні відімкнути від електропостачання насосні станції у с. Минай та в Новому мікрорайоні Ужгорода. Це означає, що майже половина міста може опинитися без централізованого водопостачання.

На сьогодні ситуація патова: влада поки що не реагує на проблему, в результаті якої може виникнути екологічна катастрофа в Ужгороді. Якщо питання не зрушиться з мертвої точки, ПАТ «Закарпаттяобленерго» вимушене буде вимикати насосні та каналізаційні станції міста. Наразі сподівання тільки на те, що допоможе розв’язати проблему обласна влада та інші структури.

За повідомленням прес-служби ПАТ «Закарпаттяобленерго»

Doc.ua запис до лікаря
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *