Очільник водоканалу поообіцяв погасити борг за електроенергію. Натомість енергетики не відключатимуть насосні та каналізаційно-очисні споруди Ужгорода.
Деталі – в сюжеті 21 каналу.
Очільник водоканалу поообіцяв погасити борг за електроенергію. Натомість енергетики не відключатимуть насосні та каналізаційно-очисні споруди Ужгорода.
Деталі – в сюжеті 21 каналу.