В ужгородських школах ввели карантин до 15 лютого

карантинЧерез зростання захворюваності серед дітей шкільного віку міська влада Ужгорода вирішила ввести карантин в навчальних закладах міста з 4 до 15 лютого.

У міській раді відбулася нарада щодо можливості припинення навчального процесу в школах через погіршення епідеміологічної ситуації по захворюваності на ГРВІ. Так, за інформацією санепідеміологів, загальна кількість госпіталізованих осіб на минулому тижні зросла у порівнянні з позаминулим в 1, 5 разів. Найвищий темп зросту показників захворюваності серед дітей шкільного віку. У дошкільних закладах ситуація поки є стабільною.
За даними оперативного аналізу стану відвідуваності дітей у загальноосвітніх закладах та НВК міста, у деяких школах відсутність школярів досягає 29 %. Освітяни відзначили, що уроки в такому разі є однозначно неефективними. Тож, аби перервати подальше зростання захворюваності було запропоновано ввести тимчасове припинення навчального процесу.
Міський голова Віктор Погорєлов вислухавши спеціалістів прийняв рішення ввести в школах карантин до 15 лютого та розробити програми за якими будуть наздоганяти учбовий процес. При цьому відпрацювань по суботах та скасування весняних канікул не буде.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *