Doc.ua запис до лікаря

В ужгородських школах ввели карантин до 15 лютого

карантинЧерез зростання захворюваності серед дітей шкільного віку міська влада Ужгорода вирішила ввести карантин в навчальних закладах міста з 4 до 15 лютого.

У міській раді відбулася нарада щодо можливості припинення навчального процесу в школах через погіршення епідеміологічної ситуації по захворюваності на ГРВІ. Так, за інформацією санепідеміологів, загальна кількість госпіталізованих осіб на минулому тижні зросла у порівнянні з позаминулим в 1, 5 разів. Найвищий темп зросту показників захворюваності серед дітей шкільного віку. У дошкільних закладах ситуація поки є стабільною.
За даними оперативного аналізу стану відвідуваності дітей у загальноосвітніх закладах та НВК міста, у деяких школах відсутність школярів досягає 29 %. Освітяни відзначили, що уроки в такому разі є однозначно неефективними. Тож, аби перервати подальше зростання захворюваності було запропоновано ввести тимчасове припинення навчального процесу.
Міський голова Віктор Погорєлов вислухавши спеціалістів прийняв рішення ввести в школах карантин до 15 лютого та розробити програми за якими будуть наздоганяти учбовий процес. При цьому відпрацювань по суботах та скасування весняних канікул не буде.

Doc.ua запис до лікаря
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *