В Ужгородській міськраді – масові звільнення

міська радаВ Ужгородській міській раді разом з екс-директором Департаменту міського господарства Олексієм Касперовим звільнено низку начальників відділів.

“Директор депаратаменту Касперов звільнений із займаної посади. Також на своїх посадах вже не працюють начальник відділу транспорту, керівник охорони здоров’я, відділу торгівлі, муніципальної поліції”, – повідомив Віктор Щадей.

За його словами, ініціативи від міської ради щодо розглядів колишніх діянь та роботи на посаді звільнених посадовців не потребується, бо ж цим наразі, зазначив в.о. мера, активно цікавиться міська міліція, прокуратура та СБУ. Насамперед, діяльністю екс-посадовців у земельній та майновій сфері.

“Правоохоронні органи – міліція, прокуратура, СБУ – активно підключились, постійно надсилають нам запити на отримання тих чи іншіх запитів щодо діяльності у земельній та майновій сфері. Тому, нам, за великим рахунком, навіть не потрібно особливо нічого ініціювати, бо правоохоронці самі активно у нас отримують інформацію” – повідомив Віктор Щадей.

Тетяна Кашуба

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *