В Ужгороді відкрили щорічну виставку графіки “Графічне Закарпаття”

виставкаВ художній галереї “Ужгород”, що в обласному центрі Закарпаття, відкрили щорічну виставку графіки “Графічне Закарпаття”. Цьогоріч свої роботи до експозиції подали близько 50 митців, які працюють в різних техніках графіки.

На експонованих картинах показано розмаїття мистецьких підходів у малюванні картин, роботи глибокого філософського характеру. До уваги відвідувачів галереї архітектурні пейзажі, портретні живописи та абстракції. Роботи традиційно різні і за технікою виконання: пастель, олівець, сангіна, офорт, типографіка, комп’ютерна графіка, туш, перо.
Багато слів під час відкриття виставки було сказано про авторів та роботи, котрі, за словами голови секції Івана Дідика, є показником високого рівня майстерності митців.
«Побутує думка, що графіка – то лиш малюночок, котрий мож понести у подарок дохторови за аналізи. Але це не так. Графіка – це мистецтво, котре потребує неабиякої майстерності», – каже Іван Дідик.
Оскільки дана виставка є своєрідним конкурсом, то начальник управління культури Закарпатської ОДА Юрій Глеба наголосив на тому, що він зробить все можливе, аби найкращі роботи були гідно оцінені, навіть не зважаючи на кризу в країні.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *