В Ужгороді відбулася обласна спартакіада серед інвалідів праці

кубокВ Ужгороді відбулася ІІ обласна спартакіада серед інвалідів праці «Сила духу”, організаторами проведення якої виступили управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань у Закарпатській області та обласна організація ФСТ «Спартак».

40 учасників змагань боролися в шести видах. У настільному тенісі не було рівних Віктору Заплетнюку з Міжгірщини, у шаховому турнірі найкращим став мукачівець Володимир Царенко. У дартсі найвлучнішим був представник Хустщини Сергій Рошко. В гирьовому спорті першу сходинку посів ужгородець Віктор Рущанський, у бомбаскеті найбільше балів заробила Оксана Долгош з Ужгорода.
У загальнокомандних змаганнях перше місце посіли фізкультурники з відділення виконавчої дирекції фонду м.Ужгород, друге – в представників Мукачева, третє – в команди Міжгірського району.
Найкращі спортсмени регіональних змагань візьмуть участь у загальноукраїнському турнірі «Сила духу”, який пройде в Ужгороді з 11 по 13 вересня.

Семен МИХАЙЛИК

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *