В Ужгороді під автоматні залпи відкрили меморіал загиблим у війні на Сході України (ВІДЕО)

28 червня, в День відзначення Конституції України на площі майора Віталія Постолакі в Ужгороді відкрили меморіал пам’яті полеглим у війні на Сході України .

Над меморіалом – тризуб з листком та 18-ма гільзами, саме стільки прізвищ викарбувано на камені – мешканці Ужгорода, Ужгородського району та Чопа, які захищали територіальну цілісність України.Сотні ужгородців разом із близькими і товаришами по службі прийшли віддати шану героям, які поклали життя боронячи нашу державу та громадян. Освятив меморіал єпископ Карпатський УАПЦ Віктор Бедь.

Родзинкою заходу був виступ юної співачки Анастасії Мигович з Гукливого Воловецького району та маститих виконавців Маріанни Сухолової та групи “Шарж”.

Ініціатором зведення меморіалу була Асоціація інвалідів АТО (голова – підполковник Микола Журавльов).

До створення меморіалу долучились військові, крайова «Просвіта», громадськість краю, жодної копійки бюджетних коштів при встановленні меморіалу витрачено не було.

Ініціатори заходу дякують ПП Олександру Ендреку, директору заводу “Турбогаз” Михайлу Качуру, гіпермаркетам “Епіцентр” та “Нова Лінія” за надану допомогу. Військовослужбовцям Олегу Угрину, Івану Смерічці, Василю Рущаку подяка за безпосередню участь у облаштуванні території меморіалу.

Відео: Данило БАНИК, фото: Данило БАНИК та видання “Трибуна”

меморіалмеморіал14 меморіал2 меморіал3 меморіал4 меморіал5 меморіал6 меморіал7

меморіал8 меморіал9 меморіал10 меморіал11 меморіал12 меморіал13

меморіал15

голованенко

меморіал15 меморіал16

меморіал17