В Ужгороді міліція викрила притон наркоманів

наркотики3Співробітники сектору по боротьбі з незаконним обігом наркотиків спільно із працівниками роти патрульної служби Ужгородського міськвідділу міліції припинили злочинну діяльність 27-річного раніше судимого мешканця міста, який утримував у власній квартирі притон для любителів наркотичних засобів

Молодий чоловік нещодавно повернувся з місць позбавлення волі, де провівкілька років за злочини, пов’язані з наркотиками. Після звільнення на шляхвиправлення так і не став, а продовжив свою злочинну діяльність.

Наркотичну речовину виготовляв на кухні у звичайних каструлях, із різнихмедпрепаратів, які купував в аптеках. Виготовлену наркотичну речовинумолодик вживав сам, а також ділився нею зі своїми приятелями, якічастенько навідувалися до нього в гості.

Міліціонери навідались в наркопритон у самий розпал вечірки. Задобровільною згодою власника помешкання та в присутності понятих,правоохоронці оглянули квартиру, де в одній з кімнат знаходилися троєужгородців віком від 22 до 41 року, які саме в цей час отримували «кайф».

Крім того, в наркоманському притоні було виявлено й вилучено два медичнішприци з речовиною чорного кольору, схожою на кодеїн, чотири шприци іззалишками речовини невідомого походження, скляну банку із залишкамиречовини чорного кольору, згорток паперу із сухою зеленою речовиною,схожою на марихуану, та інші предмети й речовини, які наркоманвикористовував для виготовлення наркотичної речовини.

наркотики4

Всі предмети і речовини було направлено на дослідження до Науково-дослідного експертно-криміналістичного центру при УМВС області. Відомостіпо даному факту внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань тавідкрито кримінальне провадження. Наразі розслідування триває,з’ясовуються всі обставини даної події.

Діана ДОРОГІЙ, Ужгородський МВ УМВС

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *