Ужгородцям скоро не буде місця для вічного спочинку

цвинтарУжгородці навряд чи скоро дочекаються вирішення питання з новим місцем для міського цвинтаря. Сьогодні на сесії міськради депутат Олексій Кіндрат подав запит, у якому зазначається, що на території біля українсько-словацького кордону, де раніше вирішили робити кладовище і були проведені чимало підготовчих робіт, це недоцільно. Причина — мовляв, там є струмок, який стікає на словацьку територію і вздовж нього має бути охоронна зона, в залежності від кута схилу, — 25 чи 50 метрів, а тому це порушення міжнародних норм.

Відтак Кіндрат пропонує облаштувати цвинтар на землях державного підприємства “Еліта” поблизу села Холмлок. А для цього потрібно звернутися в Академію аграрних наук, якій належить дослідна станція ДП “Еліта”. Більш ніж очевидно, що навіть якщо там дуже чудове місце для кладовища, то скоро зробити все необхідне по його облаштуванню не вийде.

Нещодавно нинішнє керівництво мерії говорило про іншу територію — поблизу Тарнівців. Отже, наразі ніякі роботи по облаштування цвинтаря біля кордону не ведуться і більше ніде теж, бо навіть із місцем не визначилися.

А між тим ресурс існуючого останнього притулку для ужгородців у Барвінку уже практично вичерпано…

7dniv.info

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *