Ужгородці не зможуть купувати спиртне після 11-ї вечора

алкогольУжгородцям заборонять купувати випивку після 23 години. Про це сьогодні заявив в.о. мера Ужгорода Віктор Щадей.

За його словами, він готовий взяти на себе відповідальність за таке непопулярне рішення. Вже сьогодні буде дано доручення розробити відповідний проект рішення.

Нагадаємо, питання продажу алкоголю у нічний час кожне місто має право вирішувати по-своєму. Ужгород вирішив рівнятися на Львів, де подібну заборону вже прийняли. За ідеєю в.о. мера міста в обласному центрі заборона діятиме з 23:00 і до самого ранку.

Таким чином він сподівається вирішити багато конфліктних питань, як от скарги на роботу цілодобових магазинів, підліткове пияцтво, нічний кримінал тощо.

uzhgorod.in

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Одна відповідь до “Ужгородці не зможуть купувати спиртне після 11-ї вечора”

  1. Підтримую таке рішення міської влади. Давно вже треба було запровадити таку заборону. Взяти для прикладу новобудову на площі Жупанатській, біля якої під балконами будинку підлітки що вдень, що вночі безконтрольно розпивають спиртні напої, а потім залишають після себе гору сміття. Міліція на виклики для наведення порядку реагує мляво. Якщо і приїдуть, то тільки помашуть випившому підлітку пальчиком, замість того, щоб доправити його до міськвідділу для складання адмінпротоколу та викликати батьків для профілактичної бесіди. До речі, це вулиця Небесної сотні і я вважаю, що міська влада мала б прикласти певних зусиль для того, щоб зробити вулицю зразкової чистоти і порядку, щоб цим безладом не дати в майбутньому зганьбити пам”ять загиблих патріотів України.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *