Ужгородський ГК “Карпати” отримав нового головного тренера

войналовичНовим головним тренером «Карпат» буде Валерій Войналович – помічник головного тренера національної збірної України. Про це вчора, 15 липня, повідомив почесний президент ГК «Карпати» Олександр Ледида. 

Він представив його журналістам та команді в спорт арені «Карпати». За словами О. Ледиди, у вже екс-наставника «Карпат» Бориса Петровського закінчився контракт і він отримав досить хорошу пропозицію від словацького чемпіона – «Ювенти» з Михайловців. Тому О. Ледида не став утримувати Петровського та зайнявся пошуками нового наставника.

За словами почесного президента, в цьому чемпіонаті «Карпати» також будуть боротися за самі високі місця. Щоправда, наразі невідомо, в якому саме форматі відбудеться першість. Це вирішить засідання Федерації гандболу. Окрім того, буде тривати укомплектація команди – хоч клуб і зберіг чемпіонський кістяк, «Карпатам» необхідне підсилення.

Що стосується В. Войналовича, то він вже знайомий ужгородським вболівальникам. Саме під його керівництвом «Карпати» стали бронзовим призером в 1997 році. Окрім того, Валерій Миколайович 4 роки працював в Македонії, працював з київським «Спартаком», а ще тричі приводив до золотих медалей криворізький «Смарт». Останнє його місце роботи – жіноча національна збірна України. «В мене з Ужгородом завжди були повязані приємні спогади, – розповів він. – Тут в Ужгороді дуже сильна команда, з хорошими виконавцями. Тому думаю, що зможемо виконати поставлені перед нами задачі». 

Повідомляє офіційний сайт ГК “Карпати”. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *