Категорії Суспільство

Ужгородські депутати відсторонили з посади директора “Водоканалу”

міська радак

Незважаючи на дощ, сьогодні, біля Ужгородської міськради – людно. Близько сотні активістів зібралися з акцією протесту, щодо різкого підняття цін на водопостачання та водовідведення.

“Хто відповість за високі тарифи на воду?!”, “Пенсія 1000 гривень, за воду 250 – як вижити?”, “Київ – 6 гривень, Ужгород – 12. Чому?”, – такими були гасла ужгородців.

Довго не думаючи, протестувальники усі разом увійшли у залу засідань міськради, де якраз розпочиналася чергова сесія.

Вимоги пікетувальників – звернення депутатів до Національної комісії, аби та переглянула тарифи на воду в Ужгороді. Адже за словами активістів, які виступили на сесії, ужгородці повинні із власних кишень заплатити за діряві труби “Водоканалу”. Адже ці втрати складають щонайменше 60%.

Після емоційних суперечок депутати таки проголосували за звернення до Національної комісії з вимогою скасувати постанову №662, в якій йдеться про затвердження нових тарифів на воду для Ужгорода. Таке рішення підтримали – 47 депутатів міськради.

Услід за цим, було прийняте рішення, аби для Ужгорода повернули старий тариф на воду, який діяв до 1 липня. За нього проголосували 40 депутатів. Окрім того, 45-ма голосами, відсторонили з посади директора “Водоканалу” Юрія Омеляненка. Депутати також вирішили, аби прокуратура зайнялася підприємством, а відповідні органи перевірили його фінансову діяльність.

Така низка рішень, сесії Ужгородської міськради дарує надію, що вже незабаром до Ужгорода повернуться старі тарифи на воду.

Христина БІКЛЯН

Залиште відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *