СБУшники вчилися протидіяти терористам на ужгородському вокзалі

вокзал20 листопада регіональна координаційна група Антитерористичного центру при Управлінні СБ України в Закарпатській області провела планове командно-штабне навчання на Ужгородському залізничному вокзалі.

Участь у заході брали суб’єкти антитерористичної діяльності області, зокрема, керівництво регіональних Управлінь СБУ, МВС та ДСНС, Державної прикордонної служби, батальйону Національної гвардії України, представники влади, залізничного вокзалу та інші.

Мета навчання – перевірка сил та засобів при запобіганні терористичним загрозам на об’єкті транспортного комплексу, підвищення ефективності взаємодії суб’єктів антитерористичної діяльності та забезпечення безпеки населення.

Учасники заходу відпрацювали алгоритм дій у разі виникнення можливих загроз, посилили заходи із забезпечення безперебійного функціонування об’єкту в надзвичайних умовах, недопущення загрози життю людей та пошкодження транспортного об’єкту.

Під час командно-штабного навчання також йшлося про підвищення ефективності співпраці з краянами для спільної боротьби із терроризмом, – повідомляє прес-центр СБУ.

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *